Learn polish with Sopot School of Polish for Foreigners

Naucz się polskiego
z Sopocką Szkołą Języka Polskiego

Jesteśmy jedyną prywatną szkołą językową na Pomorzu, pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Czytaj więcej

Kursy języka polskiego

W Sopockiej Szkole Języka Polskiego wierzymy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie jak najlepszych kursów języka polskiego i jak najlepszej obsługi klienta. Nasza szkoła jest oficjalnie zarejestrowana przez Ministerstwo Edukacji i regularnie kontrolowana. Co ważniejsze, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i komentarze naszych uczniów, które pomogą nam poprawić nasze wyniki. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie i zdecydujesz się do nas dołączyć. Czekamy na Was w Sopockiej Szkole Języka Polskiego!

keyboard_arrow_rightDowiedz się więcej o naszych kursach
About us

O nas

Sopocka Szkoła Języka Polskiego powstała w 1990 roku. Mamy więc już ponad 30-letnią tradycję. Nasza Szkoła jest pierwszą prywatną, samodzielną placówką, która posiada zezwolenie Ministra Edukacji Narodowej na prowadzenie działalności. Jesteśmy otwarci przez cały rok. Licząc od 10 do 30 uczniów, jesteśmy wystarczająco liczni, aby stanowić zróżnicowaną i dynamiczną społeczność, ale wystarczająco małą, aby każdemu uczniowi poświęcić indywidualną uwagę. Oferujemy małe zajęcia, od poziomu początkującego do zaawansowanego w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości kursów języka polskiego jako obcego oraz rozbudzenie zainteresowania językiem i kulturą polską.

keyboard_arrow_rightDowiedz się więcej o nas

Lokalizacja szkoły

Nasza szkoła mieści się w Sopocie, który ma ponad 150 lat i jest znanym, pięknym nadmorskim uzdrowiskiem i uzdrowiskiem. Jego naturalny krajobraz i białe piaszczyste plaże przyciągają do Sopotu wielu gości z całego świata. W mieście zachowało się wiele oryginalnych XIX-wiecznych budynków, niektóre z nich powstały z inicjatywy Jeana-Georgesa Haffnera, osobistego lekarza Napoleona. Sopot jest gospodarzem międzynarodowych regat żeglarskich, zawodów tenisowych i wyścigów konnych. Coroczny międzynarodowy festiwal piosenki odbywa się w plenerze Opery Leśnej. W Sopocie znajduje się najdłuższe w Europie drewniane molo oraz Promenada Monte Cassino. Promenada pełna jest pubów i dyskotek wypełnionych ludźmi kochającymi dobrą zabawę i nocne życie.

Czytaj więcej

Dołącz do nas

Przez ostatnie lata pracowaliśmy z wieloma zadowolonymi studentami. Oto niektóre z naszych referencji!

 • B
  Bogdan
  Rumunia

  Kasia była bardzo dobrą nauczycielką. Na lekcji zawsze była struktura. Lubiłem zadawać dużo pytań. Następnie nie tylko odpowiedziała na pytanie, ale nawet przekazała więcej podstawowych informacji.

 • J
  Julia
  Wielka Brytania

  Zawsze odpowiadałam na wszystkie pytania, dobrze przygotowany lektor, dobry styl komunikacji, przyjazny i otwarty. Pozostańcie tacy, jakimi jesteście (wszyscy)!

 • K
  Karl
  Niemcy

  Mogłem mówić przez większość czasu i miałem okazję zapoznać się z niektórymi metodami, takimi jak dyktowanie czy ustne tłumaczenie tekstów, które normalnie nie są już stosowane w nauczaniu języków.

Kontakt z nami

Sopocka Szkoła Języka Polskiego

Haffnera 53/2, 81-807 Sopot

+48 58 550 32 84
sopot@ssp.edu.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek
8:30 – 14:30

Jesteśmy...

directions_train directions_walk : 15 min od stacji kolejowej Sopot
directions_bus directions_walk : 5 min od przystanku autobusowego Dolny Sopot